O nas

Witamy w fotomicad.
Od lat pasjonujemy się fotografią i projektowaniem, a dzięki zapotrzebowaniu rynku możemy połączyć obie pasje oferując kompleksowe rozwiązania dla naszych klientów. Tworzone i edytowane przez nas zdjęcia umieszczamy w projektach materiałów reklamowych dbając o wysoką jakość naszych usług do ostatniego etapu jakim jest przygotowanie całości do druku lub publikacji w Internecie.
Poza fotografią produktową dokumentujemy wydarzenia i uroczystości starając się zachować ich unikalny klimat. Całość fotograficznego portfolio uzupełniają portrety dorosłych i dzieci. Zajmujemy się również projektami graficznymi z zakresu identyfikacji wizualnej, których przykłady znajdą Państwo w naszym portfolio.

Identyfikacja wizualna

Projektujemy unikalne logotypy dopasowane do potrzeb klienta i branży, zapewniając jakościową usługę w przystępnej cenie. Projekty logotypów mogą również zawierać książkę znaku. Oprócz projektu logotypu tworzymy wzory wizytówek, papieru firmowego i innych materiałów reklamowych.

Grafika

Projektujemy różnorodne materiały reklamowe: katalogi, ulotki, broszury, plakaty łącznie z przygotowaniem do druku. Wykonujemy projekty opakowań. Dzięki współpracy z drukarniami możemy zaoferować kompleksowe wykonanie projektu od szkicu po gotowy wydruk.

Design

Jako, że główną dziedziną, którą z powodzeniem zajmujemy się od 2006 roku jest projektowanie i konstrukcja w naszym portfolio znajduje się też kilka szkiców koncepcyjnych produktów konsumenckich.

Fotografia

Nasze prace to głównie fotografia produktowa i portretowa, a także fotoreportaże, zdjęcia okolicznościowe, dziecięce i fotomanipulacje.
Oto kilka wybranych fotografii. Wybierz kategorię by zaobaczyć pozostałe prace.

Projekty graficzne

Przedstawiamy wybrane projekty z zakresu grafiki i designu.
Więcej realizacji w portfolio.

Polub nas na Facebooku!

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu.
Aktualnie poszukujemy nowych projektów.

Dane kontaktowe